Ankara'da Yaz Okulu ve Staj Fırsatları

 • Ankara'da Yaz Okulu ve Staj Fırsatları

  Ankara'da Yaz Okulu ve Staj Fırsatları

  Türkiye'nin en önemli üniversitelerine sahip olan Ankara, aynı zamanda birçok önemli kuruma da ev sahipliği yapıyor. Bu özelliklerin yanı sıra başkent olması nedeni ile de kurs ve staj imkânları açısından ülkemizin önde gelen şehirleri arasında yer alıyor. Şehir, özellikle yaz döneminde 3 aylık tatil sürecini kaliteli bir şekilde değerlendirmek isteyen üniversite öğrencileri ve sınavlara hazırlanan genç adaylar için harika fırsatlar sunuyor.

  Ankara'da bulunan kamu kurumları, STK'lar ve özel firmalar tarafından açılan yaz dönemi stajlarına; yaz dönemi boyunca gerçekleştirilen TUS, DUS, KPSS, YDS, IELTS gibi önemli sınavlarla ilgili yaz okullarına katılabilir, geleceğinizi şekillendirmek için adım atabilirsiniz. Eğitiminiz sırasında konaklama probleminiz için çözüm üreten A&C Özel Kız Yurtlarını tercih edebilirsiniz. Üstelik A&C Özel Kız Yurtları, Ankara'daki üniversitelerin yaz okullarına katılmak zorunda kalan başka üniversite öğrencilerine de kapılarını açıyor ve konaklama konusunda endişelenen kızlar için A&C Özel Kız Yurtları güvenli konaklama seçenekleri ile ön plana çıkıyor.

  Yaz dönemi öğrenci hareketliliği açısından oldukça yoğun bir dönem. Bütünleme ya da yaz okuluna kalanlar veya staj fırsatlarını değerlendirmek üzere bulundukları şehirden başka şehirlere seyahat eden öğrenci ve mezunlar kalacak yer konusunda çoğu zaman problem yaşayabiliyor. Bu problemlerin giderilmesi adına A&C Özel Kız Yurtları; Ankara'da yaz boyunca ikamet edecek olan ve merkezi konumdaki bir yurtta kalmayı planlayan bireyler için eşsiz hizmetler sunuyor.

  Ankara'nın en merkezi kız yurtları arasında olan ve güven konusunda misafirlerini asla mahcup etmeyen A&C Özel Kız Yurtları, sunduğu hizmetler ile konforlu ve rahat bir eğitim dönemi geçirmenizi destekliyor.

  Yurtta konaklayan stajyer ve kursiyerlerin huzurlu ve mutlu olması için her türlü imkânı seferber eden A&C Özel Kız Yurtlarının sağladığı hizmetler;

  Kahvaltı & Yemek

  Günün en önemli öğünü olan kahvaltının insan sağlığı açısından değerini bilen çalışanları ile hizmet sunan A&C Özel Kız Yurtlarında her sabah yenilenen ve çeşitlenen kahvaltı menüleri ile güne enerjik başlayabilirsiniz. A&C Özel Kız Yurtlarında açık büfe sabah kahvaltısı ile zinde başladığınız günü 4 çeşit akşam yemeği ile noktalayabilirsiniz. Beslenme uzmanları tarafından hazırlanan akşam yemekleri ile sağlıklı beslenmenizi önemseyen A&C Özel Kız Yurtları sayesinde eğitiminiz boyunca sağlığınızı da koruyabilirsiniz.

  Temizlik

  Yurt ortamında en çok önem verilen konulardan biri temizlik. A&C Özel Kız Yurtlarında hafta içi her gün oda temizliği hizmeti veriliyor. Dilediğiniz zaman odanızı temizletebilir ve hijyenik bir ortamda konaklama imkânına sahip olabilirsiniz. Ayrıca 2 haftada bir nevresim değişimi hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

  Konforlu Yataklar

  Gün içinde yorulan bedeninizi ve zihninizi dinlendirmenin en iyi yolu iyi bir uykudan geçiyor. A&C Özel Kız Yurtları misafirlerine ortopedik ve rahat yataklar sunarak sağlıklı bir uykunun kapısını aralıyor. Yurtta İşbir markasının full ortopedik yatakları ve %100 pamuktan üretilmiş Yataş marka nevresimleri kullanılıyor. Uyku düzeninize katkı sağlayan A&C Kız Öğrenci Yurtları sayesinde rahat bir uykunun tadını çıkarabilirsiniz.

  Etüt Odası

  A&C Özel Kız Yurtları sahip oldukları etüt odaları ile öğrencilerin sessiz ve sakin bir ortamda ders çalışmalarına yardımcı oluyor. Etüt odalarında öğrencilerin ders çalıştıktan sonra kitaplarını bırakabilecekleri dolaplar, geniş masalar ve ferah bir ortam sağlanıyor.

  Konum

  A&C Kız Öğrenci Yurtlarının en önemli avantajı; merkezi konumu. Ankara'nın göbeğinde bulunan A&C Kız Öğrenci Yurtlarından ulaşmak istediğiniz hemen her yere yürüyerek ya da toplu taşıma araçları ile kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. A&C Kız Öğrenci Yurtları; Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Lokman Hekim Üniversitesi ve Türk Hava Kurumu Üniversitesine yakın mesafede bulunuyor. Konum avantajı ve sunduğu hizmetler ile eşsiz bir seçenek olan A&C Kız Öğrenci Yurtları, Ankara'da staj, kurs ve yaz okulu için bulunan kişiler tarafından en çok tercih edilen yurtlar arasında yer alıyor. Ankara'da yaz dönemi eğitimini aile sıcaklığında rahat ve konforlu bir ortamda geçirmek için siz de A&C Kız Öğrenci Yurtlarını seçebilirsiniz.